4 knygų Gero Maisto Dienoraštis komplektas

Sezonine virtuvė

maistas pagal metų laikus

Sekite mus:
 • Sekite mus Facebook
 • Youtube
 • Pinrest
 • Sekite mus Intagram

dabar sezonas

Knyga „Gero maisto dienoraštis. Žiema“

 • Autorius: Renata Ničajienė
 • Leidėjas: Sezoninė Virtuvė
 • Metai: 2015
 • Puslapiai: 184
 • Formatas: 17,5 x 24,9
 • Pakietini minkšti višeliai

Kaina: 9.65 Eur
Kaina knygyne: 10.99 Eur

Knygas turime.


Krautuvėles taisyklės

Atsiliepimai
Pirkti

* - privalomi laukai

Kaina viso: 0.00 EurKrautuvėlės taisyklės

paysera.lt
omniva

Knyga „Gero maisto dienoraštis. Žiema“

„Gero maisto dienoraštis“ tai dienoraščio forma parašyta kulinarinė knyga. Kiekvienai metų dienai joje skyriau po vieną ne tik sveiką, bet ir skanų receptą. Iš viso dienoraštyje 365 receptai, tiek pat, kiek metuose dienų. Be receptų, knygoje rasite naudingų patarimų, padėsiančių pasirinkti sveikesnį ir natūralesnį maistą. „Gero maisto dienoraštis“ bus išleistas keturių knygų serija, kiekvienam metų laikui skirsiu po atskirą knygą. Pirmoji serijos knyga „Gero maisto dienoraštis. Žiema“ pasirodys jau šio rudens pabaigoje.

Knygą „Gero maisto dienoraštis. Žiema“ skiriu visiems, norintiems maitintis sveikiau. Po kiekvienu receptu rasite dietistės Tomos komentarą, kuris patvirtins jo naudingumą. Knygoje skatinsiu valgyti daugiau daržovių, neapdorotų grūdų, kokybiškos žuvies, mažiau mėsos ir maistą rinktis atsakingai. Šio dienoraščio puslapiuose rasite atsakymus į klausimus: kaip neatsisakant blynų ir pyragų suvartoti mažiau kvietinių miltų ir kuo juos pakeisti, kaip kepant sunaudoti mažiau riebalų, kaip patiems pasigaminti augalinio pieno? Knygos receptai labai paprastai, lengvai ir greitai pagaminami, po jais tokie ženkleliai kaip „be cukraus“, „be glitimo“, „be laktozės“.

Šioje knygoje, kaip ir ankstesnėse „Sezoninė Virtuvė“ bei „Nostalgiški skanumynai“ ir jau penktus metus rašomame savo tinklaraštyje sezoninevirtuve.lt, skatinu rinktis vietinį sezoninį maistą, valgyti skaniai ir sveikai, pagal metų laikus.

Knygų seriją „Gero maisto dienoraštis“ skiriu mylintiems maistą ir norintiems juo mėgautis atsakingai!

Renata Ničajienė

Recipe of the week
Recipe of the week Recipe of the week

Komentarai

 1. Labai nuotaikingai, šiltai iliustruota. Manau po realistiniu fotografijų animacinis/grafinis iliustravimas laimės 😉
  Dėl turinio tai net nekyla abejonių, kad bus įdomūs, geri ir įveikiami receptai 😉
  Džiaugiuosi už autorę!!!

 2. Ar knygos bus visiškai minkštais viršeliais ar „pakietintais“? Supratau, kad nebus tokios, kokias dvi išleidote solidžiais kietais viršeliais. Bet jei paprastais minkštais, neužsisakysiu ir nepirksiu. Manau, kad taip elgsis ir ne vienas skaitytojas.

  • Svajūnai, „Gero maisto dienoraštis“ išleistas pakietintais, bet lanksčiais viršeliais, kurie ne tik gražiai atrodo, bet ir yra atsparūs trinčiai. Šios knygos idėja – dienoraštis, tad ji į jį panaši ne tik rašymo, bet ir išleidimo stiliumi. Knygos viduje matinis knyginis popierius, kurį malonu liesti ir patogu užsirašinėti, kadangi po kiekvienu receptu yra palikta vietos skaitytojo užrašams. Tai paprasta, jauki, kasdieniška ir patogi naudojimui knyga. Tikiuosi, ji jums patiks :)

Rašyti komentarą

Populiariausi

Prisijunkite

Pamirštas slaptažodis

Registruokitės