4 knygų Gero Maisto Dienoraštis komplektas

Sezonine virtuvė

maistas pagal metų laikus

Sekite mus:
  • Sekite mus Facebook
  • Youtube
  • Pinrest
  • Sekite mus Intagram

dabar sezonas

Krautuvėlė

Kvepianti knyga „Nostalgiški skanumynai“

Kaina: 13,50 Eur

Tai 3-asis specialus atnaujintas knygos „Nostalgiški skanumynai“ leidimas, kvepiantis šventėmis – atvertus knygą pasklinda gardus cinamono kvapas.

Skaityti daugiau...

Knyga „Gero maisto dienoraštis. Žiema“

Kaina: 9.65 Eur

„Gero maisto dienoraštis“ tai dienoraščio forma parašyta kulinarinė knyga. Kiekvienai metų dienai joje skyriau po vieną ne tik sveiką, bet ir skanų receptą. Iš viso dienoraštyje 365 receptai, tiek pat, kiek metuose dienų. Be receptų, knygoje rasite naudingų patarimų, padėsiančių pasirinkti sveikesnį ir natūralesnį maistą. „Gero maisto dienoraštis“ bus išleistas keturių knygų serija, kiekvienam metų laikui skirsiu po atskirą knygą. Pirmoji serijos knyga „Gero maisto dienoraštis. Žiema“ pasirodys jau šio rudens pabaigoje.

Skaityti daugiau...

Knygų komplektas

Kaina: 29.00 Eur

Šio tinklaraščio autorė Renata Ničajienė pristato savo knygas: „Sezoninė virtuvė: 200 receptų pagal metų laikus“ ir „Nostalgiški skanumynai“.  Knygose, kaip ir sezoninio maisto tinklaraštyje skatinama valgyti pagal metų laikus, gaminti iš šviežių vietinių produktų ir saugoti savo krašto kulinarines tradicijas bei patirtį. Autorė knygose dalijasi tik kruopščiai išbandytais ir patikrintais receptais, atskleidžia savo šeimos firminius patiekalus ir pačius populiariausius tinklaraščio receptus.

Skaityti daugiau...

Knyga „Sezoninė Virtuvė: 200 receptų pagal metų laikus“

Kaina: 19.00 Eur

Sezoninė virtuvė – tai knyga apie skanią kelionę per metų laikus. Ją galima pavadinti virtuvės kalendoriumi arba sezoninio maisto vadovu nuo ankstyvo pavasario iki pat vėlyvos žiemos. Knygą sudaro dvylika skyrių, kuriuose rasite tai, ką kiekvienas sezonas siūlo geriausia: vaisių, uogų, daržovių, grybų, netgi mėsos, sezoninių žuvų aprašymus, patarimus kada, su kuo ir kaip skaniausia tai valgyti, nesudėtingus ne tik skanių, bet ir naudingų patiekalų receptus.

Skaityti daugiau...

Knyga „Nostalgiški skanumynai“

Kaina: 12.00 Eur

Skanumynų receptai į šią knygą sugulė iš vaikystės prisiminimų. Knygoje surinkti autorės mamos, močiučių, senų pažįstamų laiko patikrinti receptai. Kita dalis jų atkeliavo iš sendaikčių turguose rastų senų lietuviškų kulinarinių knygų. Receptai buvo kruopščiai atrinkti ir pritaikyti šiuolaikiniam gyvenimo būdui: sutrumpinta jų gaminimo eiga, sumažintas kaloringumas, patiekalams suteikti šiuolaikiniai skonių deriniai ar netradicinė išvaizda. Atvertę knygą surasite ne tik močiutės keptus „Napoleono“ ir „Medaus“, bet ir senomis cukrainėmis kvepiančius „Jaunystės“ ir „Magdės tortus“, taip pat mokyklos bufetą menančius roksus ir pyragaičius „Bulvytės“.

Skaityti daugiau...

Populiariausi

Prisijunkite

Pamirštas slaptažodis

Registruokitės