4 knygų Gero Maisto Dienoraštis komplektas

Sezonine virtuvė

maistas pagal metų laikus

Sekite mus:
  • Sekite mus Facebook
  • Youtube
  • Pinrest
  • Sekite mus Intagram

dabar sezonas

Pasukų ledai su šilauogėmis

Pasukų ledai su šilauogėmis
Receptas įkeltas:

Sunku patikėti, bet vasara jau visai į pabaigą. Kiek visko per šią vasarą buvo: ir darbų, ir atostogų, ir lietaus, ir saulės, bet štai ledų tai tikrai buvo per mažai. Esu užkietėjusi ledų megėja, nors, aišku, daugiausiai jų suvalgau šiltomis dienomis, o tokių dienų šią vasarą tikrai trūko. Tikiuosi, dar rudenį galėsiu atsigriebti ir pasimėgauti bobų vasara laižydama skaniausius naminius ledus. Tam reikalui mano namuose apsigyveno mažas rausvas ZYLE ledų gaminimo aparatas. Nemeluosiu, jo labiausiai norėjo mano dukra, ją papirko ne tik paprastastas ledų gaminimo procesas, bet ir spalva, o mane sužavėjo tai, jog šio ledų aparato šaldymo indo nereikia laikyti šaldytuvo kameroje, kurioje dažniausiai niekada nebūna laisvos vietos. Jis mažas, žaismingas ir patogus, juo ledus pasigaminti gali net vaikai.

Ledų gaminimui labai tinka raugintos pasukos, jos puikiai pakeičia grietinėlę, suteikia gaivumo, ir yra visai neriebios. Vietoj šilauogių galima naudoti pačias įvairiausias sezonines uogas: braškes, mėlynes, avietes. Geriausiai į šį ledų aparatą dėti kuo šaltesnius produktus, tiesiai iš šaldytuvo, tada ledai pasigamins greičiau. Kad išgautumėte įdomesnį ledų skonį prie uogų derinkite ir prieskonius, prie šilauogių puikiai tiko cinamonas. Linksmasis ZYLE ledų aparatas gali pagaminti minkštus arba kietus ledus, tereikės paspausti pasirinktą mygtuką ir palikti ledų aparatą ramybėje. Jis besisukdamas, ledus, priklausomai nuo pasirinktos konsistencijos, pagamins per 1-1,5 valandos. Geroji žinia, jog baigiantis vasarai, tokį ledų aparatą galima įsigyti su sezonine nuolaida. Tebūnie paskutinį vasaros savaitgalį – ledai!

Recipe of the week

Šilauoges nuplaukite, suberkite jas į kokteilinę, ten pat pilkite šaltas raugintas pasukas ką tik iš šaldytuvo, klevų sirupą, citrinų sultis, berkite cinamoną ir viską sutrinkite iki kokteilio konsistencijos.

Paruoštą masę supilkite į ledų gaminimo aparatą ir užstatykite kietų ledų gaminimo programą. Su Zyle ledų gaminimo aparatu ledai pasigamins per 1,5 val. Jums nieko nereikės daryti, už jus dirbs aparatas.

Sušalusius ledus ledų šaukštu padalinkite į indelius arba į vaflius.

Saulėto ir gardaus paskutinio vasaros savaitgalio!

Recipe of the week Recipe of the week Recipe of the week Recipe of the week Recipe of the week

Rašyti komentarą

Populiariausi

Prisijunkite

Pamirštas slaptažodis

Registruokitės