4 knygų Gero Maisto Dienoraštis komplektas

Sezonine virtuvė

maistas pagal metų laikus

Sekite mus:
  • Sekite mus Facebook
  • Youtube
  • Pinrest
  • Sekite mus Intagram

dabar sezonas

Straipsniai

Kaip skaniai ir sveikai panaudoti gausų cukinijų derlių Autorius:Rennie

Daugumoje daržų jau užderėjo pirmosios cukinijos. Pas mane darže irgi auga kelios žaliosios, kurias greičiausiai skinsiu jau šį savaitgalį. Antroje vasaros pusėje cukinijų priauga tiek, kad net sunku suvalgyti. Taigi, ką dar be tradicinių tarkuotų cukinijų blynų iš jų galima būtų pasiruošti?

Skaityti daugiau...

Kaip mes tekinam beržų sulą Autorius:Rennie

Kai mudu su vyru, daugiau nei prieš dešimt metų, įsigijome Druskininkuose vasarnamį, laikui bėgant iš šalia jo augančių beržų kažkaip natūraliai, žiūrėdami kaip tai daro kaimynai, irgi pradėjome tekinti sulą. Sulą bandėme tekinti ir iš klevų, jų sula saldesnė ir bėga kiek anksčiau nei beržų. Bet kadangi šalia vasarnamio tik vienas klevas ir daug beržų, dažniausiai sulą tekiname iš beržų. 

Skaityti daugiau...

Mažiau daiktų namuose Autorius:Rennie

Vienas iš mano pažadų sau per šiuos Naujuosius buvo – gyventi šiemet tvarkingiau ir su mažiau daiktų. Jau praėjo pirmasis metų mėnuo ir Kinų Naujieji prabėgo, o aš dar to mokausi. Na, o čia Sigitos iš tenkurnamai.lt patarimai šia tema…

Skaityti daugiau...

Kalėdinių vainikų idėjos Autorius:Rennie

Iki Kalėdų vis mažiau ir mažiau lieka laiko. Daugumos namai jau papuošti ir eglutės padabintos. Puošti namus advento laikotarpiu vienas malonumas. O jei namuose dar trūksta kalėdinio vainiko, šis savaitgalis puikiai tiktų jo pynimui. Apie namų puošyba, kaip visados, patarimų negaili Sigita iš tenkurnamai.

Skaityti daugiau...

Paskutinės minutės advento kalendoriaus idėjos Autorius:Rennie

Ryt jau gruodžio 1-oji! Turintys vaikų puikiai žino, jog šios dienos tikrai ne mažiau, nei pačių Kalėdų laukia visi mūsų mažieji. Nes būtent gruodžio pirmąją yra pradaromas advento kalendorius, kuris juos džiugins iki pat Kalėdų.

Skaityti daugiau...

Daugiau šviesos namuose Autorius:Rennie

Ar galite patikėti, kitą sekmadienį jau prasideda Adventas? Lapkritis su kiekviena diena vis tamsesnis ir niūresnis, laukiu nesulaukiu, kada akis pradės džiuginti šventinės kalėdinės šviesos. Kai gamtoje pritrūksta natūralios šviesos, pats laikas savo namus sušildyti ir apšviesti dirbtine – žvakėmis, lemputėmis, kurios namus pavers dar jaukesniais. O kaip tai padaryti kūrybingai pasakoja mano nuolatinė tinklaraščio viešnia, Sigita iš tenkurnamai.lt. 

Skaityti daugiau...

Populiariausi

Prisijunkite

Pamirštas slaptažodis

Registruokitės