4 knygų Gero Maisto Dienoraštis komplektas

Sezonine virtuvė

maistas pagal metų laikus

Sekite mus:
  • Sekite mus Facebook
  • Youtube
  • Pinrest
  • Sekite mus Intagram

dabar sezonas

Straipsniai

Ką dar skanaus paruošti su grybais? Autorius:Rennie

Grybingas išpuolė šiemet ruduo! Grybai, kaip pašėlę, dygsta jau visą rugsėjį, o šį savaitgalį Varėnos grybų šventės čempionatas, kaip niekada, buvo derlingas. Jei pirmaisiais baravykais džiaugėmės paprasčiausiai kepdami keptuvėje ant sviesto, tai grybų derliui įsisiūbavus natūraliai iškyla klausimas, ką dar skanaus su tais grybais padaryti?!

Apie rudeninius grybus ir ką skanaus su jais pasiruošti pasakojau, bei gaminau baravykų sviestą praeitą savaitę svečiuodamasi LRT laidoje „Labas rytas“. Kartojimą galite pasižiūrėti čia.

Skaityti daugiau...

Kaip skaniai ir sveikai panaudoti gausų cukinijų derlių Autorius:Rennie

Daugumoje daržų jau užderėjo pirmosios cukinijos. Pas mane darže irgi auga kelios žaliosios, kurias greičiausiai skinsiu jau šį savaitgalį. Antroje vasaros pusėje cukinijų priauga tiek, kad net sunku suvalgyti. Taigi, ką dar be tradicinių tarkuotų cukinijų blynų iš jų galima būtų pasiruošti?

Skaityti daugiau...

Kaip mes tekinam beržų sulą Autorius:Rennie

Kai mudu su vyru, daugiau nei prieš dešimt metų, įsigijome Druskininkuose vasarnamį, laikui bėgant iš šalia jo augančių beržų kažkaip natūraliai, žiūrėdami kaip tai daro kaimynai, irgi pradėjome tekinti sulą. Sulą bandėme tekinti ir iš klevų, jų sula saldesnė ir bėga kiek anksčiau nei beržų. Bet kadangi šalia vasarnamio tik vienas klevas ir daug beržų, dažniausiai sulą tekiname iš beržų. 

Skaityti daugiau...

Mažiau daiktų namuose Autorius:Rennie

Vienas iš mano pažadų sau per šiuos Naujuosius buvo – gyventi šiemet tvarkingiau ir su mažiau daiktų. Jau praėjo pirmasis metų mėnuo ir Kinų Naujieji prabėgo, o aš dar to mokausi. Na, o čia Sigitos iš tenkurnamai.lt patarimai šia tema…

Skaityti daugiau...

Kalėdinių vainikų idėjos Autorius:Rennie

Iki Kalėdų vis mažiau ir mažiau lieka laiko. Daugumos namai jau papuošti ir eglutės padabintos. Puošti namus advento laikotarpiu vienas malonumas. O jei namuose dar trūksta kalėdinio vainiko, šis savaitgalis puikiai tiktų jo pynimui. Apie namų puošyba, kaip visados, patarimų negaili Sigita iš tenkurnamai.

Skaityti daugiau...

Paskutinės minutės advento kalendoriaus idėjos Autorius:Rennie

Ryt jau gruodžio 1-oji! Turintys vaikų puikiai žino, jog šios dienos tikrai ne mažiau, nei pačių Kalėdų laukia visi mūsų mažieji. Nes būtent gruodžio pirmąją yra pradaromas advento kalendorius, kuris juos džiugins iki pat Kalėdų.

Skaityti daugiau...

Populiariausi

Prisijunkite

Pamirštas slaptažodis

Registruokitės