Krautuvėlės taisyklės

Šioje krautuvėlėje knygas galite įsigyti tiesiogiai iš pačios knygų autorės. Jums panorėjus knygą  galiu pasirašyti būtent Jums arba žmogui, kuriam ruošiatės ją padovanoti. Tam tereikia specialiai priskirtoje eilutėje įrašyti žmogaus vardą, kuriam bus skirta ši knyga.
Norėdami pirkti knygas nurodykite tikslius savo duomenis, kad neiškiltų sunkumų jas pristatant. Nupirktos knygos pristatomos per 5 darbo dienas.

Apmokėjimas už knygas

Apmokėti už knygas krautuvėlėje galite per paysera.lt.  Kaip tai daryti skaitykite čia. Pasirinkę knygų atsiėmimą sezoninevirtuve.lt biure Vilniuje, apmokėti galite ir grynais.

Knygų pristatymas

Knygų pristatymas šioje krautuvėlėje vyksta per Omniva savitarnos paštomatus visoje Lietuvoje. Omniva paštomatų vietų Lietuvoje sąrašas. Prieš mokėdami už knygas specialiai priskirtoje eilutėje pasirinkite jums patogią Omniva paštomato vietą. Apie knygos atvykimą į pasirinktą paštomatą Jums bus pranešta sms žinute į nurodytą mobilaus telefono numerį. Kaip naudotis paštomatu galite skaityti čia . Knygas iš paštomato reiktų atsiimti per 3 dienas nuo pranešimo gavimo. Knygų pristatymas per Omniva visoje Lietuvoje kainuoja 2,85 EUR, ši suma apmokama iš anksto kartu su pačios knygos kaina. Pristatymo kaina nesikeičia nuo užsakomų knygų kiekio.

Pasirinkusieji nemokamą knygų pristatymą Vilniuje M.K.Čiurlionio g., paros bėgyje gaus elektroninį laišką. Tokiu būdu bus suderintas tikslus knygos atsiėmimo laikas ir vieta.

Norėdami užsisakyti pristatymą į užsienio šalį ar užsakyti didesnį knygų kiekį, susisiekite, prašom, asmeniškai tel. 8 686 36058 arba skanaus@sezoninevirtuve.lt

Prekių grąžinimas

Iškilus nesusipratimams ar norėdami nekokybiškas prekes grąžinti, prašom kreiptis skanaus@sezoninevirtuve.lt. Laiške trumpai aprašykite broko pobūdį (pvz., trūksta dalies knygos puslapių). Prekių grąžinimas vyksta pagal LR daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles. Knygos, pasirašytos konkrečiam žmogui, atgal negrąžinamos. Grąžinamos prekės privalo būti tiksliai tokios pat būklės, kokias ir gavote – originalioje pakuotėje, nepažeistos, nenaudotos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos. Nekokybiškas prekes galite grąžinti per 7 dienas nuo jų gavimo. Kaip knygas galima grąžinti atgal siuntėjui per Omniva paštomatą galite skaityti čia.

Rekvizitai

Renatos Ničajienės individualiuos veiklos pažyma Nr. 604295.

Iškilus klausimams kreipkitės skanaus@sezoninevirtuve.lt

Komentarai

Komentuokite