Keliauju/ Žiema

Atostogos saulėtoje Lanzarotėje

Jau pusė mėnesio kaip esu pradingusi. Pradingusi iš interneto platybių, bet ne iš virtuvės. Beveik prieš savaitę grįžau iš atostogų, o po atostogų galvoje dar ilgai atsipalaidavimo vėjas putė. Tai pagaliau susidėliojau visas mintis bei nuotraukas ir dalinuosi savo įspūdžiais iš saulėtos Lanzarote salos .

pastedGraphic.png

pastedGraphic_1.png

Šį kartą keliavome visa šeima, keturiese. Kelionės su vaikais prioritetas buvo ramus poilsis, daug jūros, saulės ir geros nuotaikos. Aptikusi pigius skrydžius į Kanarų salas ilgai abejojau, kurią gi salą pasirinkti (mat nei vienoje dar nesame buvę), bet pamačiusi šią laukinio paplūdimio nuotrauką, supratau, kad noriu būtent į Lanzarote ir kuo arčiau laukinių Papagayo paplūdymių. Nuojauta manęs neapgavo, vaizdas ten toks pats, kaip ir nuotraukoje.

Kovo mėnesis Lanzarote saloje kiek primena lietuvišką vasarą, oras +22, vanduo +18, tik saulė daug šiltesnė ir skaistesnė. Gyvenome visai netoli Papagayo paplūdimio, rytais, kol saulė ne tokia kaitri, palikę dar miegančius vaikus išeidavome pasivaikščioti po laukinius paplūdimius ir olas. Iki šiol jaučiu byrantį tarp kojų smėlį ir gaivų vandenyno dvelksmą.

pastedGraphic_2.png