APP/ Kepiniai/ Vasara/ Visi receptai

Pica su mėlynėmis ir mėlynuoju sūriu

Šį kart kepėme netradicinę picą su mėlynuoju pelėsiniu sūriu ir marinuotomis balzaminiame acte mėlynėmis. Tai labai „lengva“ vasarinė pica, puikiai deranti prie baltojo vyno.

Penktadienio vakarais mes visad kepam picą. Jau ne pirmi metai tęsiame šią tradiciją, kuria ypatingai džiaugiasi vaikai. Kai tik artėja penktadienis iš sūnaus visad susilaukiu klausimo „kokią picą kepsim šį penktadienį?“. Kai persikėlėme atostogauti į vasarnamį, mūsų penktadienio tradicijai iškilo grėsmė, nes čia neturime orkaitės, todėl įsigudrinome picas kepti lauko kepsninėje. Kepsninėje su dangčiu, kepant picą ant netiesioginės ugnies, galima pasiekti išties puikių rezultatų, nes ji gaunasi traški ir su dūmo kvapu. Tokią picą geriausiai kepti ant picos akmens (vis dar svajoju jį įsigyti), o jo neturint, ant skylėtų picos kepimui skirtų formų. Esu bandžiusi kepti picą ir tiesiai ant kepsninės grotelių, bet kepimas picos formoje visgi man pasirodė patogesnis.

P.S. Kaip paruošti tešlą picai esu aprašiusi šiame recepte.

7 Comments

 • Atsakyti
  siuline.lt
  2012-07-17 at 6:42 am

  kaip užsimaniau šios picos…

  • Atsakyti
   Rennie
   2012-07-17 at 6:31 pm

   Ši pica verta, kad ją išbandytumėt 🙂

 • Atsakyti
  Jurgita
  2012-07-17 at 10:45 am

  fantastiška idėja!

  • Atsakyti
   Rennie
   2012-07-17 at 6:32 pm

   Ačiū, Jurgita, tikrai skani idėja 🙂

 • Atsakyti
  Inga
  2013-07-09 at 3:45 pm

  Deriniai tai labai, bet va aš norėčiau papriekabiauti….dėl storo pado 🙂 ar čia skonio reikalas ar nesigauna kitaip? Ties tuo nelemtu padu nusimuša visa kuriama skonio iliuzija, kad ir kaip gražiai bepateikta..atleiskit man, matyt aš labai jautri 🙂 šiaip idėja tikrai liux!

  • Atsakyti
   Rennie
   2013-07-09 at 3:52 pm

   Inga, ši pica kepta kepsninėje. Kepdama kepsninėje visad stengiuosi pagrindą daryti kiek storesnį, kad pati pica neperdžiūtų. Nors, dar kartelį užmečiau akį į nuotraukas, tai tas pagrindas nėra labai jau storas, tik patys kraštai storesni 🙂

 • Atsakyti
  Dalia M.
  2013-07-09 at 5:05 pm

  Labai gražu. o čia toje Cobb kepsninėje?

 • Komentuokite