APP/ Gėrimai/ Pusryčiai/ Vasara/ Visi receptai

Braškinis Lassi

Braškinis lassi labai maistingas ir gaivinantis gėrimas bei puikus kokteilis dienos pradžiai. Man jis primena vaikystę, kai dar nebuvo jokių jogurtų ir braškes trynėme šakutėmis bei maišėme su grietine bei cukrumi.

Braškių sezonas jau ritasi į antrąją pusę, pirmųjų braškių spėjome atsivalgyti, bet man, vis tiek, pačios skaniausios yra didelės ir saldžios braškės su plakta grietinėle, jų niekados neatsivalgau. Braškės ir grietinėlė yra pačios geriausios draugės. Tik ne visad ir ne visos braškės būna didelės bei gražios, iš mažesnių, nors ir tokių pat skanių plaku kokteilius. Šį kart suplakiau braškinį lassi.

Braškinis Lassi

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 įvertino )
Užsiregistruokite, kad įvertinti
Loading...
Gaminimo laikas: 10 min.

Eiga

1

Pirmiausiai plaktuve išplakiau braškes su medumi, įpyliau jogurto ir vėl gerai išplakiau, galiausiai sumečiau ledukus ir impulso rėžimu juos gerai susmulkinau.

2

Braškių lassi pilsčiau į stiklines ir puošiau braškėmis.

3

Skanių braškių!

Gali patikti

 • Vika
  2011-06-27 at 9:16 am

  Oi, Renie, ryt sulaukiu braškyčių iš mamos daržo ir pirmu rikalu darau šį gaivų gėrimėlį. Skamba labai jau vilojančiai ir skaniai. Dar tik nubėgsiu iki turgelio pienuko jogurtui 🙂

 • Renata
  2011-06-27 at 1:14 pm

  Kaip paprasta ir skanu! Bus išmėginta;)

 • Rennie
  2011-06-27 at 10:09 pm

  Vika, kokteilis labai skanus, tikiuosi vaikams patiks:)
  Renata, tikrai labai paprasta ir skanu!