APP/ Pavasaris/ Užkandžiai/ Visi receptai

Avinžirnių humusu įdaryti kiaušiniai

Įdarytų kiaušinių būna pačių įvairiausių. Įdarų kiaušiniams sugalvoti galima visą galybę. Mano vieni mėgstamiausių  – klasikiniai, įdaryti džiovintais baravykais, jie visada praturtina mūsų velykų stalą. Kiekvienais metais mėgstu išbandyti ir naujų įdarytų kiaušinių receptų, šiemet kiaušinius įdariau avinžirnių humusu. Humusas ir kiaušinai puikiai dera kartu. Humuso receptą esu aprašiusi šiame recepte, o Žiemos “Gero maisto dienoraštis” knygoje pateikiau net tris skirtingų spalvų humuso receptus. Šį kartą į tradicinį avinžirnių humusą dar įmaišiau trintų avokadų ir šviežių petražolių, kurie jam suteikė žalumos ir gaivumo. Kiaušinius įdariau, kaip paprastai, tik virtus trynius susmulkinau ir apibėriau ant jau įdarytų kiaušinių.Vietoj ilgo džiovintų avinžirnių virimo, šį kartą pasirinkau garuose ruoštus Bonduelle avinžirnius. Kai turiu daugiau laiko visada avinžirnius verdu pati, bet prieš šventes pagreitinau humuso gaminimo procesą. Taip ruošti avinžirniai yra visai natūralūs, nei per minkšti, nei per kieti, būtent tokie, kokių ir reikia idealiam humusui. Ryt apsipirkdama prieš Velykas, šalia konservuotų žaliųjų žirnelių dar prigriebsiu ir garuose ruoštų avinžirnių! 

Avinžirnių humusu įdaryti kiaušiniai

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 įvertino )
Užsiregistruokite, kad įvertinti
Loading...

Eiga

1

Kiaušinius kietai išvirkite ir gražiai nulupkite. Kiaušinių įdarymui perpjaukite juos išilgai pusiau bei išimkite trynius. Trynius smulkiai sutrinkite šakute ir atidėkite į šalį.

2

Į elektrinę kapoklę suberkite nuvarvintus avinžirnius, prieskonius, pjaustytą avokadą ir petražoles, supilkite sezamų pastą, citrinų sultis ir trinkite, kol susitrins į vientisą masę. Toliau trindami pilkite šaltą vandenį, kol užtepas taps tinkamos konsistencijos.

3

Humusą sukrėskite į konditerinį maišelį ir gražiai įspauskite į baltymus. Įdarytus humusu kiaušinius apibarstykite sutrintais kiaušinių tryniais ir smulkintomis petražolėmis.

Gali patikti

Komentarai

Komentuokite