APP/ Pavasaris/ Pusryčiai/ Visi receptai

Šventiniai sumuštiniai su kiaušiniais

Ar turite ką suplanavę rytojaus Mamos dienos pusryčiams? Iš savo patirties žinau, kad gera nuotaika ir laiminga diena prasideda būtent nuo tobulų pusryčių! O tobuliems pusryčiams visai nebūtina ruošti restoraninių patiekalų, pakanka iš širdies, bet su didele meile suteptų sumuštinių. Šiuos sumuštinius paprasta pagaminti, bet jie tikrai neprasti. Juos savo mamai galės paruošti net nedideli vaikai, o rezultatas pradžiugins visus: didelius ir mažus. Tik svarbu žinoti, jog tobuli pusryčiai susideda ne tik iš maisto, bet ir iš patogių įrankų, su kuriais greita gaminti, gražu pateikti, patogu laikyti, o tada ir nuotaika gaminant visada bus gera. Šį kartą pasitelkiau FISKARS įrankių pusryčių seriją ir šventinius sumuštinius paruošiau trumpiau ne per pusvalandį (čia kartu ir su apelsinų sulčių išspaudimu). Tikiuosi, ryt ryte aš irgi būsiu pradžiuginta šventiniais pusryčiais, o šį receptą rekomenduoju tiems, kas ieško lengvo, bet šventiškai gražaus pusryčių patiekalo recepto.

Pasirodo, net ir paprasčiausi sumuštiniai su kiaušinių salotomis gali atrodyti šventiškai ir stebinančiai. Šį kartą jiems spalvos suteikiau, vieną sluoksnį pertepdama trintais avokadais, o žaismingumo – sumuštinyje paslėpdama virtus putpelių kiaušinius. Gavosi tokie dvigubai kiaušininiai sumuštiniai! Juos perpjovus, persiipjauna ir putpelių kiaušiniai, todėl sumuštiniai atrodo ypatingai. Tik svarbu atsiminti, jog ruošiant paprastus ir nesudėtingus receptus ypač svarbu naudoti kokybiškus ingredientus: gerai prinokusį avokadą, naminius geltontrynius kiaušinius, kokybišką sumuštinių duoną ir idealu būtų, jog ir majonezas būtų ruoštas namuose, bet drąsiai jį keiskite savo mėgstamu pirktiniu.

Kartais paprasti dalykai ir yra patys nepaprasčiausi, suteikiantys daugiausiai džiaugsmo! Laimingos ir pilnos meilės Motinos dienos!

Recepto ruošai ir pateikimui naudojau šiuos Fiskars produktus:

Šventiniai sumuštiniai su kiaušiniais

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 įvertino )
Užsiregistruokite, kad įvertinti
Loading...
Kiekis: 4 asmenims
Gaminimo laikas: 30 min.

Pusryčiai Motinos dienai

Sudėtis

 • 8 riekelių baltos sumuštinių duonos
 • 8 putpelių kiaušinių
 • 4 vištos kiaušinių
 • 1 didelio prinokusio avokado
 • 2 šaukštų naminio majonezo
 • 2 šaukštų citrinų sulčių
 • druskos ir maltų pipirų pagal skonį
 • Patiekti:
 • svogūnų laiškų
 • ridikėlių
 • įvairių sūrių

Eiga

1

Visų pirma išvirkite kietai kiaušinius: vištų kiaušinius - 8 minutes, o putpelių - 3 minutes. Išvirusius pakiškite po šaltu vandeniu.

2

Avokadą prapjaukite, išimkite kauliuką ir šaukštu iškabinkite minkštimą. Jį apliekite citrinų sultimis, gardinkite druska ir pipirais bei gerai šakute sutrinkite į vientisą masę.

3

Visus kiaušinius nulupkite. Virtų vištų kiaušinių trynius atskirkite nuo baltymų. Trynius gerai sutrinkite šakute, pridėkite majonezo ir labai gerai išsukite į vientisą masę, kad neliktų trynių gumulėlių. Baltymus sutarkuokite per smulkią tarką ir įmaišykite į trintus ir su majonezu išsuktus trynius, gardinkite druska, maltais pipirais.

4

Nuo sumuštinių duonos riekelių nupjaustykite pluteles. Ant vienos duonos riekelės užtepkite trintų avoakadų, o ant kitos kiaušinių masės, į ją įspauskite du virtus putpelių kiaušinius. Abi apteptas duonos riekes suvožkite ir paspauskite. Kvadratinius sumuštinius perpjaukite pusiau taip, kad gautųsi trikampėliai ir putpelių kiaušiniai persipjautų pusiau. Pateikite su įvairiais sūriais ir pirmaisiais pavasario žalumynais: svogūnų laiškai, ridikėliais.

Užrašai

Receptas paruoštas bendradarbiaujant su FISKARS LIETUVA

Gali patikti

Komentarai

Komentuokite