Pavasaris/ Ruduo/ Vasara/ Žiema

Idėjos Takų vakarienei: lengvai ir paprastai

Vieni linksmiausių vakarų namuose, kai ruošiu šeimos TAKŲ VAKARIENĘ! Tada prie maisto ruošos mielai prisideda visi namiškiai, o aš džiaugiuosi, kad galiu ant stalo padėti daugiau įvairių daržovių, nes viskas, kas susukta į tortiliją, yra kelis kartus skaniau!

Rekomenduoju išbandyti:

  • Takai su vegetariška Fajita dar vienas receptas vegetariškai vakarienei, tik nepamirškite patrupinti fetos sūrio ir pasmulkinti šviežių kalendrų.

Takai su keptais moliūgais, pupelėmis ir kukurūzais skaniausi rudeniniai takai! Žiemos metu šviežius kukurūzus keiskite šaldytais arba konservuotais kukurūzais.

Takai su traškia žuvimi , juos rekomenduoju ruošti su balta žuvimi ir sezoninėmis daržovėmis.

Takai su “Teksaso ikrais”. Žinau, kad paklausite kas tie ”Teksaso ikrai”? Tai ankštinių daržovių salsa – išbandykite, man labai šis derinys patinka!

Takai su mėsos kukuliais. Receptas, kuris patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Juos derinkite su sezoninėmis daržovėmis, pavasarį labai tiks ridikėliai.

Taco Carnitas – Takai su kiauliena Klasikinis meksikietiškas kiaulienos paruošimo būdas. Rekomenduoju išbandyti!

Takai su jautienos Fajita. Tai vienas mėgstamiausių mūsų šeimos receptų, labai tinkantis fiestai su draugais.

Takai su mangų ir ananasų salsa bei kepta jautiena . Neabejokite – ananasai ir mangai salsai labai tinka! Puikus receptas žiemos sezonui.

Tikiuosi, išsirinksite sau patikusį receptą ir surengsite spalvingą Takų Fiestą!

Komentarai

Komentuokite