Gaminu/ Vasara

Sezoninis meniu: SKANUMYNAI SU BRAŠKĖMIS

Jau antra savaitė, kai pilnais žandais valgome braškes. Dabar jau pats braškių sezonas! Vienoje iš mano pakeltų lysvių jos irgi raudonuoja, turiu pripažinti, kad savo užaugintos uogos yra pačios skaniausios. Kai vienų braškių jau atsivalgysite, ar pabos jas smaguriauti įprastai: su jogurtu, cukrumi, plakta gietinėle, ledais kviečiu išbandyti šiuos, mano mėgstamiausius skanumynus su braškėmis.

Pradėsiu nuo jų didenybės tortų su braškėmis:

Naujausias receptas bloge, mušantis visus skaitomumo rekordus yra Jogurtinis braškių tortas su plikytais sausainiais. Jis vertas šlovės! Toks skanus ir lengvai pagaminamas, kad patiks visiems: ir jį valgantiems ir gaminatiems. Šio torto pjūvis tiesiog paperka!

Praeitais metais prieš pat Tortų Turnyrą ruošiau šį Šaldytą braškių tortą su špinatų biskvitu ir visus kviečiau į Druskininkus! Jis tikrai įspūdingas su natūraliai žaliu biskvitu ir lengvu šaldytu kremu. Dar vienas šaldytas tortas į braškių receptų kolekciją!

O šis Vanilinis braškių tortas su kefyru yra vaikystės klasika. Jį prisimenu dar iš savo vaikystės. Jį valgydavau būdama vaikas, jį dabar ruošiu ir savo vaikams. Gaivus, skanus ir lengvai pagaminamas bei niekada neišeinantis iš mados.

Mėgstantiems lengvą tiramisu skonį rekomenduoju išbandyti gaivesnę šio skanumyno versiją – Citrininį tiramisu tortą su braškėmis. Labai lengvai pagaminamas ir lengvo skonio!

Dabar eilė kepiniams su braškėmis:

Rekomenduoju išbandyti šią Galetą su rabarbarais ir braškėmis. Man ji labai patinka! Esu ją kepusi ir lauko kepsninėje, ir namų orkaitėje, ir visada pavyksta puikiai.

O jei visai neturite laiko ir noro gaminti, pasiruoškite šį Trupiniuotį su braškėmis ir rabarbarais. Tai tokia sveikesnio deserto versija, kurią skanu valgyti ir su graikiniu jogurtu, ir su ledais, ir su plakta grietinėle.

O kokia gi vasara be ledų! Taigi, mano mėgstamiausi ledai su braškėmis:

Šita Maskarponės ledų bomba su braškėmis yra bombų bomba! Visada ir visiems padaro įspūdį. Skanumo tokio pat, kaip ir grožio.

Paprasto tobulimo Braškių šerbetas su bazilikais . Labai lengvai pagaminamas su paslėptu skonio cinkeliu. Braškės ir bazilikai – puiki pora!

Netoleruojantiems laktozės Kokosiniai braškiniai ledai, be pieno. Juose susijungia egzotiškas kokosų ir nostalgiškas vasaros kaimo braškių skoniai. Labai gardūs!

Kai vaikai buvo maži, mėgsmiausi jų ledai buvo – meškučio ledai t.y. Braškių šerbetas. Dar iki šiol kažkur turiu šias nostalgiją keliančias ledų formeles.

Kai nerinori valgyti, o norisi tik gerti, išbandykite gėrimus su braškėmis:

Šalta raudonoji arbata su braškėmis yra gaminama iš gaivanančios kinrožių arbatos. Tai toks nealkoholinis punšas, į kurį visada pripjaustau daug uogų. Su juo praėjo visos vaikiškos šventės!

Braškinis Lassi tiks lengviems pusryčiams, kai nesinori valgyti. Tokių skystų pusryčių dažniausiai niekas neatsisako!

Ir pabaigai desertas kuriam paruošti prireks vos 4 ingresientų: braškių, rabarbarų, cukraus ir kiaušinikų baltymų. Šį lengvą braškių ir rabarbarų desertą išbandžiau per šias Jonines. Kol dar yra rabarbarų, ragaukite!

Mano knygose taip pat rasite visą eilę skanumynų su braškėmis. Knygoje “Nostalgiški skanumynai” gyvena: braškiniai zefyrai, braškių tortas su kefyru, varškės tortas su braškėmis, sluoksniuoti braškių ir pieno drebučiai. O kitoje knygoje “Sezoninių skanumynų istorijos” vilioja išbandyti trupiniuotis su braškėmis ir rabarbarais, šaldytas braškių tortas su špinatų pagrindu, kobleris su braškėmis ir rabarbarais, braškių tortas su masarpone ir skrudintų dribsnių pagrindu.

Skanaus braškių sezono!

Komentarai

Komentuokite